Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Dyrektor i pracownicy

DYREKTOR

Magdalena Wojtasik

tel. (13) 471-25-30

e-mail: mwojtasik@bieszczadzki.pl

 

PRACOWNICY

Iwona Franc – Główny Księgowy

  • obsługa finansowo-kadrowa 

tel. (13) 471-25-20

e-mail: ifranc@bieszczadzki.pl

 

Wioletta Delmanowicz – inspektor

  • świadczenia dla rodzin zastępczych oraz pełnoletnich wychowanków,
  • odpłatność i alimentacja rodziców biologicznych,
  • zawieranie porozumień z powiatami,
  • rozpatrywanie wniosków o umieszczenie w domu pomocy społecznej.

tel. (13) 471-25-32

e-mail: wdelmanowicz@bieszczadzki.pl

 

Bartłomiej Sopel – referent

  • dofinansowania ze środków PFRON,
  • nadzór nad działalnością Warsztatu Terapii Zajęciowej,
  • zamówienia publiczne.

tel. (13) 471-25-31

e-mail: bsopel@bieszczadzki.pl

 

Zespół do Spraw Rodzinnej Pieczy Zastępczej

Renata Sroka – Starszy Pracownik Socjalny

  • rodziny zastępcze,
  • dofinansowania ze środków PFRON – „Aktywny Samorząd” oraz Samodzielność - Aktywność - Mobilność(SAM).​

tel. (13) 471-25-32

e-mail: rsroka@bieszczadzki.pl

 

Joanna Pełdiak  Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej

 

Magdalena Łesak - Bulwan Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej

 

Kinga Midzio - Józefaciuk – psycholog

 

Ośrodek Interwencji Kryzysowej

Renata Sroka  Starszy Pracownik Socjalny

tel. (13) 471-25-32

e-mail: rsroka@bieszczadzki.pl

 

Świetlica Opiekuńcza "Pełna Chata"

tel. (13) 471-25-23; 536 261 698

Mirabella Majewska – wychowawca

e-mail: mmajewska@bieszczadzki.pl

Sylwia Ślazyk – wychowawca

e-mail: sslazyk@bieszczadzki.pl

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

UWAGA

PROSIMY O NIENADSYłANIE DO POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE KORESPONDENCJI MAILOWEJ ZAWIERAJĄCEJ DANE OSOBOWE