Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Dyrektor i pracownicy

DYREKTOR

Magdalena Wojtasik
tel. (13) 471-25-30 
e-mail: mwojtasik@bieszczadzki.pl

PRACOWNICY

Iwona Franc- Główny Księgowy

tel. (13) 471-25-20 e-mail: ifranc@bieszczadzki.pl

Wioletta Delmanowicz - inspektor

tel. (13) 471-25-32 e-mail: wdelmanowicz@bieszczadzki.pl

Bartłomiej Sopel - pomoc administracyjna

tel. (13) 471-25-31 e-mail: bsopel@bieszczadzki.pl

Zespół do Spraw Rodzinnej Pieczy Zastępczej

Renata Sroka - Starszy Pracownik Socjalny

tel. (13) 471-25-32 e-mail: rsroka@bieszczadzki.pl

Joanna Pełdiak- Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej

Magdalena Łesak - Bulwan - Koordynator Rodzinnej Pieczy Zastępczej

Kinga Midzio - Józefaciuk - psycholog

Barbara Pelczar - pedagog

Ośrodek Interwencji Kryzysowej

Renata Sroka- starszy pracownik socjalny

tel. (13) 471-25-32 e-mail: rsroka@bieszczadzki.pl

Świetlica Opiekuńcza "Pełna Chata"

wychowawcy tel. (13) 471-25-23: 536 261 698

Mirabella Majewska - mmajewska@bieszczadzki.pl

Sylwia Ślazyk - sslazyk@bieszczadzki.pl

 

 

Zegar

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny

UWAGA

PROSIMY O NIENADSYłANIE DO POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE KORESPONDENCJI MAILOWEJ ZAWIERAJĄCEJ DANE OSOBOWE